Jste zde:   HomeForumSupermoto.czČeské supermotoDIVÁCI CHTĚJÍ KREV!!!!!!!!!!
cs en de
Vítejte, kolemjdoucí
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: DIVÁCI CHTĚJÍ KREV!!!!!!!!!!

DIVÁCI CHTĚJÍ KREV!!!!!!!!!! 16 let 11 měsíců ago #1400

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
To,co není z bezpečnostních důvodů povoleno v motokrosu-není v supermotu problém!!!
TROCHU PADLÉ NA HLAVU,NE????
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

DIVÁCI CHTĚJÍ KREV!!!!!!!!!! 16 let 11 měsíců ago #1401

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Jirko nech tu krev na nás a hobíkům se to klidně může vypustit. Mimochodem minulý týden jsme jeli mistrák v maďarsku, byla tam docela dost nabroušená roleta, padali tam jak v Prestigi , tak i v hobíkách, za ní byla dost nabroušená lavice, padali tam jak v Prestigi , tak i v hobíkách ale neviděl jsem ani Danny Mulera z Prestige ani Lászla Hundermétenága z hobíků aby diskutovali nebo nadávali.
Samozřejmě je jasné že to je těžší skok, takže já jsem pro aby se Vám to vypustilo , místa tam je dost. Ale pochybuju že někdo ze 450 a z Prestige bude něco namítat. Viděl bych to tak , že dnes si stojím za dvojákem a příští týden si na něm rozbiju hubu, ale to je zákon schválností a abych řekl pravdu, jsem už zvyklý. Nakonec jsi to napsal. Diváci chtějí krev !!!!!!!!!!!!!
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

DIVÁCI CHTĚJÍ KREV!!!!!!!!!! 16 let 11 měsíců ago #1402

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Víte někdo kdo ten terén dělal??Příjde mě to fákt docela nebezpečný no.. K tomu jestli by se to mělo vypustit nebo se vyjadřovat nebudu, ale v řádech motokrosu tudíš supermotu, je přesně napsané, že dvojáky jsou zakázané, a proto si myslím, že ten traťák, který trať schválí, se pak nesmí divit, až se s ním někdo po pádu na "nepovoleném" skoku bude soudit o škody... Jen nechápu proč se neudělala normální lavice, tahle to je akorád zdroj hádek a zbytečných problémů...

Zdár Honza #441
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

DIVÁCI CHTĚJÍ KREV!!!!!!!!!! 16 let 11 měsíců ago #1403

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Hoši to musíte jít také někdy trénovat na krosovou trat.Nebo se jít svézt supermoto třeba do Německa.Myslím,že by jste už nic nenamítali. :-)Takže plný plyn až do hrany a driftu zdar.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

DIVÁCI CHTĚJÍ KREV!!!!!!!!!! 16 let 11 měsíců ago #1404

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Dle toho co píšeš usuzuji,že jsi velký borec,ale prodtože jsi skromný,nepodepisuješ se..........
Jirka
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

DIVÁCI CHTĚJÍ KREV!!!!!!!!!! 16 let 11 měsíců ago #1405

  • Řihák
  • Řihák's Avatar
Až konečně vybudovali trochu terénu tak se Vám to nelíbí. Co se týče dvojáku, kdo ho neskočí tak snad jde bezpečně zkopírovat. Jak psat Radim měli jste být v madarsku roleta, lavka a terénu možná 50%. Kdo neskákal tak to přejel a nikdo nediskutoval.
V neděli bude pršet takže problém vyřešen - úplně bez terénu.

Řihák
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

DIVÁCI CHTĚJÍ KREV!!!!!!!!!! 16 let 11 měsíců ago #1406

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Ahoj klucí,mě se ten terén docela líbí.Alespon je to jiné.Kdo neskočí objede, kdo skočí tak skoči.zatím
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

DIVÁCI CHTĚJÍ KREV!!!!!!!!!! 16 let 11 měsíců ago #1407

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Uplne souhlasim s pincakem..Neni to zase tak hrozny.Sice jsem se na nem rozbil taky, ale nemyslim si, ze by to bylo nejaky tezky..jen trochu plynu:)a kdyz ne, tak to jde krasne objet nebo prejet..Drzim palce na zavodech.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

DIVÁCI CHTĚJÍ KREV!!!!!!!!!! 16 let 11 měsíců ago #1408

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
No Robine, klobouk dolů.
Na to že jsi tam šel na hubu, docela tě to bolí a prej to máš i zlomené, ti řeknu, že jsi mě mile překvapil když jsi tohle napsal. Už je z tebe chlap a to je dobře. Brzo se uzdrav ať si můžeme zazávodit.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

DIVÁCI CHTĚJÍ KREV!!!!!!!!!! 16 let 11 měsíců ago #1409

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
no,je to jak jsem předpokládal.Slovo skok jsem ani jednou nezmínil.Všichni ale přesně ví o čem je řeč,protože to asi opravdu není úplně v pořádku.Podotýkám,že já ten skok skáču.Cením si názoru všech jezdců,kteří se vyjádřili a netají své jméno.Bohužel ale jen těch,kteří přímo v Mýtě netvrdili něco jiného,než tady na fóru.O ubožácích,kteří jsou chytří,ale neumí se ani podepsat se nebudu ani zmiňovat.
Každopádně tímto končím s dalším veřejným vyjadřováním za ostatní.Všichni(téměř) toho mají plnou hubu,ale jak se mají za něco postavit,tak spustí úplně jinak.

Jirka
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.
Time to create page: 0.360 seconds
Powered by Kunena Fórum
| + -

Diváci

Klub Supermoto.cz