Jste zde:   HomeForumSupermoto.czČeské supermotoTréning Cheb a vše kolem
cs en de
Vítejte, kolemjdoucí
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: Tréning Cheb a vše kolem

Tréning Cheb a vše kolem 14 let 10 měsíců ago #1531

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Ahoj, mám dotaz ohledně trénování v Chebu, zda máte někdo informace, kdy bude první možnost tam zajet. A další dotaz ohledně sliderů, jestli je povinnost mít pouze na stupačky nebo i na kyvce. Mám problém sehnat na husku. Nevíte někdo? Díky
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Tréning Cheb a vše kolem 14 let 10 měsíců ago #1537

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Tady se člověk doví opravdu kulový... :-(
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Tréning Cheb a vše kolem 14 let 10 měsíců ago #1539

  • petrpolak
  • petrpolak's Avatar
  • NEPŘÍTOMEN
  • Expert Boarder
  • Příspěvky: 95
  • Karma: 0
Tréninky jsou na webu od minulého týdne pokud se nemýlím. Ohledně sliderů je nutno mít všude, což jsem už pokud se nemýlím taky psal. A kde je sehnat to netuším, ale podle toho co kdo říká je mají normálně prodejci. Vím určitě že na Husara je mají na husaberg.cz v eshopu. Na husqu zkus kontaktovat třeba Alíího.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Tréning Cheb a vše kolem 14 let 10 měsíců ago #1541

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Ano ano, proto jsem se ptal jenom kde co sehnat.. Alíííí alááá poslední záchrana mně taky napadla tak jsem tak učinil. Díky za podporu :-) Jenom jsem čekal větší odezvu jako je to na zahraničních servrech. Je mi líto že to tady nějak usychá. Ale neber to osobně Richarde. Tys mi vždy odpověděl. Určitě sem na stránky supermoto zabrousí vícero nezanlců jako já který by si chtěli zazávodit a přispět trochou do českého supermota. Každá informace je pak dobrá.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.
Time to create page: 0.465 seconds
Powered by Kunena Fórum
| + -

Diváci

Klub Supermoto.cz