Jste zde:   HomeForumSupermoto.czČeské supermotoA co supermoto na pitbike.
cs en de
Vítejte, kolemjdoucí
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: A co supermoto na pitbike.

A co supermoto na pitbike. 14 let 10 měsíců ago #1532

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
V sobotu 30.5.09 jeli na slovenském mistráku ve Vyškově čeští jezdci na pitbikách. Pojedou někdy i v českém mistráku? Na startu bylo 22 jezdců a myslím si že nejeli špatně. Co na to říkáte vy?
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

A co supermoto na pitbike. 14 let 10 měsíců ago #1533

  • petrpolak
  • petrpolak's Avatar
  • NEPŘÍTOMEN
  • Expert Boarder
  • Příspěvky: 95
  • Karma: 0
Volal mi někdo před Pískem. Chtěl jet v Mitasu, což nepovažuji za dobrý nápad, ale nabídl jsem mu, že pokud sežene dalších aspoň devět jezdců a budou mít licenci není problém najít čas na nějakou tu rozjížďku. Tedy 22 jezdců by bylo skvělých. Nicméně jsme se dohodli, že se v Písku potkáme a nikdo mě už nekontaktoval a tak to bylo i loni.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

A co supermoto na pitbike. 14 let 10 měsíců ago #1534

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Prave ze ti jezdci licenci nemaji a kvuli mistraku ceskemu si delat licenci u ACCR je uplny nesmysl!!!U slovenskeho mistrovstvi ve Vyskove nepadlo nic na pitbike a licenci a taky to tak vypadalo ze se nas seslo 22 coz je vic nez ve tride Prestig v CR a to uz o necem sveci.Klidne by jsme na dalsi mistrak v CR prijely ale nebudeme si delat licence.Je to skoda vlastne jen kvuli licencim se zbali vsechno myslim ze by to bylo super jed cely mistrak s velkymi na pitech tak jak ted ve Vyskove to mluvilo za vse!!!
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

A co supermoto na pitbike. 14 let 10 měsíců ago #1535

  • petrpolak
  • petrpolak's Avatar
  • NEPŘÍTOMEN
  • Expert Boarder
  • Příspěvky: 95
  • Karma: 0
Bez licence to prostě nepůjde. Když si to někdo na Slovensku vezme na hrb, jeho problém. Já hlavu do oprátky strkat nebudu. Licence C národní stojí 800,- na celý rok, takže nechápu co vám na tom tak vadí. S procesem vystavení licence je spjato pár věcí, které zaručují v dalších návaznostech určité garance. Uvědomte si konečně vážení, že nad každým činovníkem při každém závodu visí hrozba, že si půjde natvrdo sednout, když se něco stane. Za kolik by vám stálo to riziko ? Oni si odnášejí domů pár set činovné. Cesťák nepočítám. Nemluvě o tom, že nejezdíme přebor Horní-Dolní, ale mistrák.
Takže pitbikům jsou dveře otevřené, ale musí jich být aspoň deset a musí mít licence. Samozřejmě pojedou solo, nepřipadá v úvahu je spojit s jakoukoliv jinou třídou či kategorií.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

A co supermoto na pitbike. 14 let 10 měsíců ago #1536

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
myslim,že dát 800kč a jezdit českej mistrak by bylo super!to nejsou hrozný prachy....pokud se to zda nekomu hodně,at si jezdí za barakem.jinak pořádáme jako jediní v čr nějaký serial supermota pitbike a muzu říct,že stabilně jezdí již 15 - 25 motorek !Což je celkem solidní,ne?pokud bude s někým z vedení dohoda,věřim,že 10 stroju pojede vždycky.chtelo by to ale s nama vážně začit počítat a příští rok jed dohromady...co vy na to?
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

A co supermoto na pitbike. 14 let 10 měsíců ago #1538

  • petrpolak
  • petrpolak's Avatar
  • NEPŘÍTOMEN
  • Expert Boarder
  • Příspěvky: 95
  • Karma: 0
Není problém se sejít a říct si co a jak. Kontakty jsou na webu. Stačí zavolat.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

A co supermoto na pitbike. 14 let 10 měsíců ago #1540

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Dobry večer,je zvlaštní jak maly zajem mají pořadatele o nove jezdce!!
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.
Time to create page: 0.365 seconds
Powered by Kunena Fórum
| + -

Diváci

Klub Supermoto.cz