Jste zde:   HomeForumSupermoto.czČeské supermotoSupermoto v BRNĚ?
cs en de
Vítejte, kolemjdoucí
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: Supermoto v BRNĚ?

Supermoto v BRNĚ? 14 let 6 měsíců ago #1576

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Hojte všichni! Nevíte někdo jak to vypadá předběžně s plány na vybudování motardové trati v Brně? Bylo by fajn mít tady zase o jednu víc... Jo a neví taky někdo, kde bych si mohl potrénovat nejblíž kolem Pardubic? Myslím nějakou neofico trať nebo letiště, jakoukoli asfaltovou plochu, klidně bez terénu, ten vím kde jezdit... Díky moc za každý tip! cossac
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Supermoto v BRNĚ? 14 let 3 měsíců ago #1580

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
zdravím všechny!chtěl bych vyzjistit, jestli někdo z jezdců montuje na svoje stroje tlumič řízení.na motardu jsem to ještě neviděl(kromě 1 vyjímky-na hondě jsem viděl třecí tlumič,asi tovární).já jen jestli to u tak lehkých motorek má větší význam nebo je to zbytečný...
další věc, která mi není jasná-hadičky přepadů vody a benzinu by měly být svedeny do sběrných nádobek, ale viděl jsem na několika videích(z čech), kde jim hadičky normoš trčí u kyvky.je to teda povinný?
Dík za každou odpověď!
Cossac
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Supermoto v BRNĚ? 14 let 3 měsíců ago #1581

  • petrpolak
  • petrpolak's Avatar
  • NEPŘÍTOMEN
  • Expert Boarder
  • Příspěvky: 95
  • Karma: 0
Aho Cossacu,
příště prosím založ nové téma a nepiš příspěvek pod téma kam nepatří. Díky.
Jinak na tlumič ti nedokážu opdpovědět, ale svody jsou povinné. Nevím co jsi viděl za videa, ale na závodech MM ČR při technické přejímce se kontrolují přepady do nádobky a bez nich by tě správně neměl technik pustit do závodu.
RG
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.
Time to create page: 0.691 seconds
Powered by Kunena Fórum
| + -

Diváci

Klub Supermoto.cz