Jste zde:   HomeForumSupermoto.czČeské supermotoApollo cup, pneumatiky, Google
cs en de
Vítejte, kolemjdoucí
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: Apollo cup, pneumatiky, Google

Apollo cup, pneumatiky, Google 14 let 4 měsíců ago #1577

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Dobrý den pane Gironi,
nevím sice, co se děje mezi Vámi a Arturem ohledně toho, na kterých pneumatikách se Apollo Cup smí či nesmí jezdit, a je to věc mezi vámi, ale jen jednu technickou - podle jejich vlastního webu to vypadá, že Mitas přední gumy v rozměru pro Apolla - 110/70 - 17 vůbec nedělá. V 17" palcích mají silniční jen 80/90, 100/80 a 130/70, což ani jedno neodpovídá rozměru, se kterým je Apollo homologované.
Vtip je v tom, že všichni ti kluci počítají, že na těch motorkách budou taky normálně jezdit po silnicích, což takhle určitě nebudou chtít riskovat jejich rodiče (hlavně kvůli pojišťovnám, taky policajtům, atd.).
Leda nutit ty, které chceme přivést k supermotu, aby před a po každém závodě přezouvali, ale jednak zouvačky mít nejspíš nebudou a jednak jako účastníku Apollo Cupu by mi to přišlo jako dobrej Kocourkov.
Připadá mi, že by bylo škoda odrazovat lidi od něčeho, co přinese supermotu popularitu, co přivede k supermotu další mladé a co i vám jako promotérům může přinést jen na startovném 500*20*6 - 7 závodů = cca 60-70 000.- za rok.

Za sebe bych považoval za super, a teď to už nesouvisí s Apollama, kdyby se konenčě podařilo vyřešit tu vleklou chybu webu www.supermoto.cz, který každému,kdo hledá informace o českém supermotu přes Google (cca 40% českých uživatelů internetu), poskytne bohužel jen tuhle hlášku:

Forbidden
You don't have permission to access /race/1/ihiji/ex3/t.htm on this server.
Apache/1.3.41 Server at supermoto.cz Port 80

Díky a mějte se
L. Záruba
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Apollo cup, pneumatiky, Google 14 let 4 měsíců ago #1578

  • petrpolak
  • petrpolak's Avatar
  • NEPŘÍTOMEN
  • Expert Boarder
  • Příspěvky: 95
  • Karma: 0
Je to jednoduché, Artur se urazil, kvůli tomu, že jsem ho požádal, aby nerozhodoval jaké pojede Apollo gumy, dokud nebude jasné, zda vůbec je může a za jakou cenu dodat Mitas, vzhledem k tomu, že je dlouhodobým partnerem seriálu. I v podání Mitasu by se jednalo o silniční gumu, na které by se dalo normálně jezdit i mimo závody. Artur má zřejmě své dny a jeho reakce byla velmi negativní a ihned jí začal ventilovat na webu. Vzhledem k tomu, že jeho reakce byla více než jen negativní, rozhodl jsem se s vysvětlením jeho příspěvek stáhnout. To se ho ovšem dotklo a začal útočit dále. Na základě tohoto jsem utnul možnost psaní komentářů k článkům a doufám, že se Artur vzpamatuje.
Jinak problém s Googlem řeším již dlouho a beznadějně. Dané soubory na které Google odkazuje na serveru dávnou nejsou a robot Googlu není schopen odkaz změnit. Veškeré pokusy bohužel selhaly.

S pozdravem

Richard Gironi
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Apollo cup, pneumatiky, Google 14 let 4 měsíců ago #1579

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
giro Wrote:Já nemám své dny,jen jsi to přepísknul,takže když se zklidníš Ty,budu v klidu i já,tak jak jsi mi to napsal,by jsi nasral každýho.Takže se zklidni a bude všem dobře.
> Je to jednoduché, Artur se urazil, kvůli tomu, že
> jsem ho požádal, aby nerozhodoval jaké pojede
> Apollo gumy, dokud nebude jasné, zda vůbec je může
> a za jakou cenu dodat Mitas, vzhledem k tomu, že
> je dlouhodobým partnerem seriálu. I v podání
> Mitasu by se jednalo o silniční gumu, na které by
> se dalo normálně jezdit i mimo závody. Artur má
> zřejmě své dny a jeho reakce byla velmi negativní
> a ihned jí začal ventilovat na webu. Vzhledem k
> tomu, že jeho reakce byla více než jen negativní,
> rozhodl jsem se s vysvětlením jeho příspěvek
> stáhnout. To se ho ovšem dotklo a začal útočit
> dále. Na základě tohoto jsem utnul možnost psaní
> komentářů k článkům a doufám, že se Artur
> vzpamatuje.
> Jinak problém s Googlem řeším již dlouho a
> beznadějně. Dané soubory na které Google odkazuje
> na serveru dávnou nejsou a robot Googlu není
> schopen odkaz změnit. Veškeré pokusy bohužel
> selhaly.
>
> S pozdravem
>
> Richard Gironi
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.
Time to create page: 0.459 seconds
Powered by Kunena Fórum
| + -

Diváci

Klub Supermoto.cz