Jste zde:   HomeForumSupermoto.czČeské supermototréningový den v Mýtě
cs en de
Vítejte, kolemjdoucí
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: tréningový den v Mýtě

tréningový den v Mýtě 14 let 6 dny ago #1609

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
dnes sem byl na tréningovém dnu motárdů a motokár ve vysokémm mýtě.Strašně sem se těšil,jak tam uvidím někoho trénovat na supermoto a jak se někoho zeptám na pár věcí okolo supermota,páč mě to zajímá,ale byl sem zklamán jezdily tam pouze na motokárách,ale i tak sem si zaplatil jednu jízdu na 20min a sám sem si tam jen tak zakroužil,doufám že to příště bude lepší,jo a docela bych uvýtal nějaký závod pro homologovaný motardy na spztkách,s blinkrama a tak sevším všudy s čím se jezdí po komunikacích,aby to člověk nemusel sundavat a pak zase montovat.Myslým že by to uvýtalo spousta hobýků.Přijet na závod po vlastní ose na motce zazavodit a jet dom.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

tréningový den v Mýtě 14 let 6 dny ago #1610

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Do Mejta jsem jezdil loni, ale jelikož jsme tam byli tak dva až tři, tak jsme začali jezdit spíš do Milovic.

A ohledně ježdění se seriovnkou se to tu řešilo nedávno: supermoto.cz/phorum/read.php?11,1598
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

tréningový den v Mýtě 14 let 6 dny ago #1611

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Kde tam jezdíte v Milovicích a jaký to sou?U Prahy nebo u Hořic?A kolik se vás tam sejde?

To s těma závodama se seriovkama,to vým že seto řešilo,já jen to připomenout,třeba to s někym někde za nějakej čas pohne,když uvidí na forech o tom velký zájem a že se ty debaty opakují a třeba za nějaký čas ty zavody dopadnou.Třeba jen na nějakým letišti,jen tak něco malýho
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

tréningový den v Mýtě 14 let 6 dny ago #1612

  • petrpolak
  • petrpolak's Avatar
  • NEPŘÍTOMEN
  • Expert Boarder
  • Příspěvky: 95
  • Karma: 0
Milovice jsou u Prahy, resp. u Benátek nad Jizerou. Co vím sejde se tam jezdců dost, ale přesně nevím. Dost dejme tomu do deseti. Jinak co se týká ježdění na seriovkách bez sundání všeho potřebného, tak s tím při závodech mistráku moc nepočítejte. Sundání všech těch věcí, které se tu jmenovali je z důvodu bezpečnosti, stejně jako většina těch věcí co všichni považují za zbytečné. A je to stále dokola omýlané, dokud se nic nestane, všechno jde, ale až se stane, tak první kdo bude obviněn bude ten kdo to uspořádal. A teď nemyslím jen obviněn slovně, ale třeba i trestně a nakonec i odsouzen. Taková plechová tabulka SPZ, je v rychlosti na letící motorce, tak trochu jako gelotina. Těch přirovnání by se našlo víc a proto to prostě nejde. Když se domluvíte někde na letišti mezi sebou o flašku šampusu, nikdo vám v tom nezabrání a je to vaše věc.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

tréningový den v Mýtě 14 let 6 dny ago #1613

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
hm,to je pravda,všechno má svoje pravidla.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.
Time to create page: 0.489 seconds
Powered by Kunena Fórum
| + -

Diváci

Klub Supermoto.cz