Jste zde:   HomeForumSupermoto.czČeské supermotoBude nějaký volný trénink v Písku?
cs en de
Vítejte, kolemjdoucí
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: Bude nějaký volný trénink v Písku?

Bude nějaký volný trénink v Písku? 18 let 11 měsíců ago #445

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Ahoj Richarde, prosím tě, bude nějaký volný trénink v Písku, krom toho sobotního před nedělními závody?
Dík Honza Záhorský
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Bude nějaký volný trénink v Písku? 18 let 11 měsíců ago #446

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Ale no táááááááák....nic nebude!!! Už teď si byl nějako nebezpečně rychlej:-o!!! :o))) Jirka Rameš
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Bude nějaký volný trénink v Písku? 18 let 11 měsíců ago #447

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
To víš Jířo, mokro je moje druhé příjmení, jen nespadnout v první rozjížďce ze třetího místa bylo by to super. Jina když vidím tu převahu lehkonohých motorek a mladíků jako seš ty, tak budu muset skutečně začít trénovat, protože o schození břišní mišelinky se pokouším celou zimu a nic.
Přeju pěkný den.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Bude nějaký volný trénink v Písku? 18 let 11 měsíců ago #448

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Hmmm, padnout z takovýhle pozice...heh:o) to asi zamrzí viiiď ? Noo...ono ale nejni úplně nejlepší ani to sundavání brýlí na třikrát :o))..že jo?? Čeče, ještě teď jsem z toho vysmátej:o)) ...když si tě vybavim..jak se ti tam ty brýle usadily na obličeji:o))) Hihiiii....mno nic..nebudu provokovat...uvidíme se v Písku. Zatim ciaos losos
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Bude nějaký volný trénink v Písku? 18 let 11 měsíců ago #449

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
To víš, mít na nose a obličeji normálně brýle je všední rutina, ale mít je zapíchlý v oších a slídu na bradě to je pak mazec!!!
Pojedeš se svés ve štředu 25.5.2005 do Písku? Myslel jsem si, že by to mohlo jít o tomto víkendu, já ve středu zkusím přijet, jestli se urvu z práce.
Přeju pěkný den. Ahoj Honza
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Bude nějaký volný trénink v Písku? 18 let 11 měsíců ago #450

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Hihi:o)...to jooo, ale zkoušet to asi stejnak nebudu. Jsem asi konzervativní, ale zůstanu u tý "všední rutiny" :)! Člověče 25.5. bych jel tuze rád, ale starou kombi už nemam a novou mám na druhý straně republiky v opravě a měla by tu být až 26.5. ;((!! Zkusim to ale nějako urychlit, páč by se mi to hoooodně hodilo. Nevím totiž jestli bych tam mohl jet před závody už v pátek, tak potřebuju aspoň trocha natrénovat! Dam ti ještě vědět. Zatim čusík, Jirka
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Bude nějaký volný trénink v Písku? 18 let 10 měsíců ago #451

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Promiňte že se míchám do debaty, ale nevíte kdo byl ten jezdec, který šel na držku hned v první zatáčce prvního tréninku hned ráno??? :-))))))))
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Bude nějaký volný trénink v Písku? 18 let 10 měsíců ago #452

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Ale to se neomlouvéééj:o) ...říkáš v první zatáčce:-o?!? V prvním tréninku:-o?!? Hned ránooo:-o?!? Hmmmmmm...divná věěěc...kdo to jen mohl býýýt?? :o)))))))
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.
Time to create page: 0.215 seconds
Powered by Kunena Fórum
| + -

Diváci

Klub Supermoto.cz