Jste zde:   HomeForumSupermoto.czČeské supermotoŘády
cs en de
Vítejte, kolemjdoucí
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: Řády

Řády 18 let 7 měsíců ago #515

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Ahoj Péťo? Chodíš ještě taky do práce nebo už jen píšeš maily?Ňák mi tam na těch závodech chybíš,ty kluku šikovná.A co že tak ostré reakce? zdravim renda
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Řády 18 let 7 měsíců ago #516

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Ahoj Richarde, mám dotaz na již probírané téma řády. Na posledních závodech v Písku jsem ve druhé finalové jízdě, měl pád, přesto jsem odjel 11 kol, ale byl jsem klasifikován nebo spíše neklasifikován na 21. nebodovaném místě, ALE mám stejný počet odjetých kol jako závodníci v pořadí od 12- do 21 místa a jsem rychlejší než většina z nich, jen tři mají rychlejší kolo, neměl bych tedy byt klasifikován na jiném, než nebodovaném místě, když se tady o tom přeme celý týden??? Mě na těch pár bodech nezáleží, ale když to tak je v řádech mělo by to tak být i ve výsledkovce! Nebo jsem to špatně kochopil? Ahoj Honza Záhorský
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Řády 18 let 7 měsíců ago #517

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Ahoj Rendo, do práce chodím, a daří se!!!:) Neboj přijedu se na Tebe podívat do Sosnové, ale už budu jen chlastat to mě baví víc než dělat někomu kašpárky!

P.s. Nezkoušej to na mě, stejně mě nedostaneš, najdi si jiného hošu na své hrádky!!!

PETR
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Řády 18 let 7 měsíců ago #518

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Myslíš hrádky od slova hrádi si?
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Řády 18 let 7 měsíců ago #519

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Richarde, zkus mě odpovědět na můj předchozí dotaz?
Dík Honza Z.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Řády 18 let 7 měsíců ago #520

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Honzo, podle toho, co vylezlo z diskuze a vysvetleni radu, tak by bylo prece nejlepsi, kdybys to v poslednim kole nekde zahodil nebo proste jenom sesedl a nedojel... Pak bys mel sanci aplikovat stejnou klauzuli pravidel. Nebo mi to hlava nebere spravne? :-))
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Řády 18 let 7 měsíců ago #521

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Zdravim,

jsem rád Petře že je ti již lépe. Co se týče našeho rozhovoru, tak ten se odehrál telefonicky před Sazkou míněno časově nikoliv místopisně. Otázka smlouvy je nyní již minulostí a jak se říkalo kdysi nezbývá než se poučit z krizového vývoje.

K dotazu Honzi: V první řadě ve výsledcích byla chyba v tom, že jsi byl zařazen mezi neklasifikované, což ovšem není pravda protože ty jsi byl klasifikován, ale obdržel jsi 0 bodů. To jen na okraj, protože tam tvoje otázka nesměřovala. Dle řádů jsou nejdřívě samozřejmě bodováni jezdci s nejvyšším počtem kol, v daném případě tedy 12 a seřazeni dle času. Poté následují ti co mají 11 kol, tedy i Ty a zde podle času jsi byl nejpomalejší, díky dvoum pádům. Výš v tabulce by jsi se dostal pouze v případě, že by jsi neprojel cílem, měl jsi odjeto 11 kol a měl si lepší čas než ten který 11 kol dojel. Tedy pokud by jsi ve 12.kole upadl, měl při průjezdu cílem v 11.kole čas 00:13:00.000 pak by jsi byl 17.

Ahoj

Richard
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.
Time to create page: 0.367 seconds
Powered by Kunena Fórum
| + -

Diváci

Klub Supermoto.cz