Jste zde:   HomeForumSupermoto.czSupermoto 2011S2 15min+2
cs en de
Vítejte, kolemjdoucí
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: S2 15min+2

S2 15min+2 13 let 3 měsíců ago #1634

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Čest Vaší SM práci, hodně zdaru v novém roce a nesmrtelnost supermoto! Jak sem si tak pročítal novinky a zasek se o informaci, že S2 pojedou 15 minut + 2 kolečka tak sem se trochu zděsil :-) Moje fíza byla v křížku už s těma 10 minutama a dát si 3-4 kola navíc bude na hranici možnosti, že už po cílovce nzvládne ruka ani hrábnout po brzdě. Sem rád že si to čtu včas, neb pravidla sou pravidla a já budu muset začít makat !!! No co, jak vidim zbejvá 103 dní. To snad něco nabejčim. Takže pokud dost vyděláme na opravy, gumy a startovný tak se sváma všema zase rád uvidim v Písku 1.5.2011!
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

S2 15min+2 13 let 2 měsíců ago #1639

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Ahoj, taky jsem se z toho trochu zděsil. Asi se kluci snažili, abychom si zajezdili co nejvíc, ale je pravda, že pro netrénovaného hobíka je už i těch 10 minut hodně. V hodně horkých dnech jsou pro někoho problém už jen ty dvě zahřívací kola. :) No co, uvidíme jak to půjde...nikdy se nedá vyhovět všem. Supermotu zdar!
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

S2 15min+2 13 let 2 měsíců ago #1640

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Nevadí Gejbe, můžeš jet klidně jen 10 minut jestli chceš :-)
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

S2 15min+2 13 let 2 měsíců ago #1641

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
:-) jo a Ty pak pojedeš 11 minut a budeš řikat že si lepší... Tak to ne.. Dostal jsem od Ježíška posilovače zápěstí tak mačkám.. Zatim sem tak na 8 minutách ale do 1.května se domačkám na těch cca 18 minut :-)
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

S2 15min+2 13 let 2 měsíců ago #1646

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Bych vám přál jezdit čtyřkolky CrossCountry, když jedem na 45 minut, a předposlední závod nám udělali překvápko na 60 minut na Kramolínský trati. :-) Padalo to z rukou snad všem... V Písku zdar. Na obrácenou Sosnovou kupuju kameru, a 5 foťáků. :-DDD Zpěvdy bude dělat show... :-D
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

S2 15min+2 13 let 2 měsíců ago #1650

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Chtěl sem napsat, že Ty seš trénovanej a nemáš se na co vymlouvat, ale píí.o 60 minut ??????? Pardon, to už je trochu moc a hraničí to se záměrnou likvidací závodníků.. :-)
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.
Time to create page: 0.255 seconds
Powered by Kunena Fórum
| + -

Diváci

Klub Supermoto.cz