Jste zde:   HomeForumSupermoto.czSupermoto 2011Startovní číslo ano, licence ne?
cs en de
Vítejte, kolemjdoucí
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: Startovní číslo ano, licence ne?

Startovní číslo ano, licence ne? 13 let 1 měsíc ago #1660

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Je to spíše dotaz na "závodníky" než na promotéry, ale vrtá mi to hlavou. Když si v kategorii S2 zaregistrovalo start číslo 50 jezdců, proč teď na stránce s informací o licencích vidím 44 jezdců Supermoto a to ještě pomíchaných S1 a S2? To všechny odradila lékařská prohlídka? Nebo opadlo nadšení a rozhodnutí závodit? Jen se ptám, protože jsem se těšil, že letos bude více jezdců a zatím to vypadá blbě.. :-)
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Startovní číslo ano, licence ne? 13 let 1 měsíc ago #1661

  • petrpolak
  • petrpolak's Avatar
  • NEPŘÍTOMEN
  • Expert Boarder
  • Příspěvky: 95
  • Karma: 0
Ahoj, sice jsi se neptal promotéřů nicméně ti odpovím :) Tedy o licenci je možné žádat i v jiných SMS než jen SMS Supermoto. Dále je tu jistě pár jedinců, kteří si sice rezervují číslo, ale celou sezonu je neuvidíme. Proč to dělají těžko říct. A v neposlední řadě v seznamu žádajících o licenci jsou jen ti, kteří mi již poslali žádost a to není v současné době ani polovina těch co žádali loni. Je totiž zvykem všechno nechat na poslední chvíli a pak si myslet, že se zblázním, když někdo chce odjet druhý den na závod. Jen pro připomenutí žádat o licenci se má do 31.1. !!! Když můžu pomůžu, ale AČR je zavalen a licence dělají cca týden, tedy jen aby ti kteří ještě nepodali žádost nebyli pak překvapení, že na závody nepojedou, protože nebudou mít licenci.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.
Time to create page: 0.339 seconds
Powered by Kunena Fórum
| + -

Diváci

Klub Supermoto.cz