Jste zde:   HomeForumSupermoto.czSupermoto 2011závody v Sosnové v obráceném směru
cs en de
Vítejte, kolemjdoucí
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

TÉMA: závody v Sosnové v obráceném směru

závody v Sosnové v obráceném směru 12 let 8 měsíců ago #1743

  • chicony18
  • chicony18's Avatar
Sice jsem neměl tu čest trať okusit v opačném směru, ale když jsem viděl to video, tak mi to přišlo opravdu přinejmenším divné... Unikové zóny a bezpečnost odtud neposoudím, ale představa, že jedeme šotolinový ovál(pamatuji si ho jen matně, v Sosnové jsem byl 1x) a potom si skočíme lavici obráceně a pokračujeme znovu po šotolinovém oválu mi příjde fakt divná. Vím, že se ten okruh jede 2x po sobě... ale to se jel v Chebu minulý rok taky, a hned na druhý den a zvládlo se to. Opravdu mám ze "Sosnové opačně" divný pocit...
Martin #101
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

závody v Sosnové v obráceném směru 12 let 8 měsíců ago #1744

  • chicony18
  • chicony18's Avatar
Možné řešení: Na Facebooku vytvořte anketu s jednou otázkou a dvěma možnostma: Chcete jet Sosnovou obráceně? ANO/NE a je jasno...
Ne? :-)
Martin #101
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

závody v Sosnové v obráceném směru 12 let 8 měsíců ago #1745

  • petrpolak
  • petrpolak's Avatar
  • NEPŘÍTOMEN
  • Expert Boarder
  • Příspěvky: 95
  • Karma: 0
Kdysi v Sosnové nic jiného než šotolina nebylo, až pro MS se dělala lavice a ta se pak jednou ani nejela, protože to Apriliím nevyhovovalo. A lavice obráceně. V Sosnové už lavice ani nemá parametry lavice je to jen odskok. A co se apendixu týče, tak závodění není jen o plném plynu, někdy se musí i trochu ubrat a jen odskočit místo davaj plnej a ona si to mašina nějak pobere. Stejně tak co se týče bezpečnosti je vše připraveno tak, aby tam kde hrozil nebezpečný úsek, byl buď úplně eliminován nebo byla snížena rychlost a tím vyloučen dlouhý pád a kolize. Pokud bychom chtěli mít absolutně bezpečné tratě pak nemůžeme jet v Písku, protože v nájezdu k prostoru pro mechaniky každou chvíli někdo skončí, stejně jako v nájezdu do cíle. Pevný plot ve Vysokém Mýtě proti nájezdu do cíle, taky není zrovna daleko, a tak bych mohl pokračovat. V Sosnové je po úpravách všude místa dostatek a pro bezpečnost bude uděláno maximum. To samozřejmě neznamená, že se nemůže nic stát, ale když to někdo vezme místo do zatáčky rovně jako ve Vyškově, protože mu odejdou brzdy, tak s tím nikdo z nás nic neudělá. Nemám co víc dodat. Sosnová se pojede opačně, jak je již rok v plánu a jak bylo otestováno. A test rozhodně nebyl 5minut, dobrý pro jezdce MS a ME v pohodě a jdem domů. Věnovali se tomu všichni tři intenzivně několik hodin a zkoušelo se horem, dolem, aby bylo všechno ok.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

závody v Sosnové v obráceném směru 12 let 8 měsíců ago #1746

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
V sobotu silné řeči,že to nechcete jet a teď nic moc.Bojíte se?
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

závody v Sosnové v obráceném směru 12 let 8 měsíců ago #1747

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Zdravím,mohuli pár postřehů:
-kriticky vydím šikanu po startu, čím bude vyznačena? Jak se tam vejde v 1.kole 30-35 béčkařů? kdo uhlídá po startu co bylo "nouzové vyjetí(vytlačení)" a co úmyslné skrácení?
-terén-šotolina se jezdil(jezdil sem:-))a bylo to jiné,zajímavé... = nic proti.
-souhlas s Láďou Z. hlavně 15-18vt = vydím jako "průser" těžko zabezpečitelný...
-a za nás "doprovod" kde budou "boxy"+"ukazování"?
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

závody v Sosnové v obráceném směru 12 let 8 měsíců ago #1748

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Právě jsem se vrátil z hradu.... kurva, sory z treningu v Sosnové. Já osobně to vidím jako LUXUSNÍ nápad jed trat v protisměru!!!! Je fakt že pár chybiček tam je ,třeba už zmíněná 16-18vt. ale to myslím že se dá odstranit. Jo a ještě terén... ty roviky jsou fatk nuda asi tak v 7my pětkách jed driftem je fakt oprus :-))) možná nějaký skok bych tam viděl JÁ,ale nechci nikomu radit.Ukazování já moc neřešim stejně mi tam mechána píše že jedu na píču. A nesmysl mi příjde jed tréning v sosnové z vymontovanou zadní brzdou, to je vaká kokotina.....že pane Berka. To je můj názor....... P.S. a kdyby někdo kecal že je málo závodů tak v sobotu se jelo ve Vyškově!!!! Čus .... Fery promiń,ale to bylo psané srdcem :-)))))))
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

závody v Sosnové v obráceném směru 12 let 8 měsíců ago #1749

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Cigi nechceš indošku na ty šipky. luxusně jsi to měl řict na rovinu.že to je jebat.:-)))))) kamo. že sis za 4kola nablil do kabyny a ve čtvrtek zas trening od 16 00 -18 00 hod jebaní. do prava.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

závody v Sosnové v obráceném směru 12 let 8 měsíců ago #1750

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Jak to bude s trénováním když se jedou závody v sobotu?
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

závody v Sosnové v obráceném směru 12 let 8 měsíců ago #1751

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Ano Ano, jaký je harmonogram když se jede v sobotu?? Žádné informace! tréningy v pátek? Chodíme do práce.. některý.. :-) Nálet ve čtvrtek večer?
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

závody v Sosnové v obráceném směru 12 let 8 měsíců ago #1752

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Kluci ušatí,

moc nerozumím tomu, kde jste viděli, že si jezdci určují trať na které pojedou. To, že se někde musí brzdit a jet nějaká zatáčka pomalu je asi normální, ne? A nebezpečný úseky? Kdyby jste vyjeli za hranice, tak teprve uvidíte nebezpečný traťe. Myslím, že Richard Vás nenutí na závody jezdit, tak pokud se Vám to zdá nebezpečný, nebo Vás nějaká zatáčka vyhodí z rytmu, kterej musí být fakt pekelnej, tak asi bude lepší hrát šachy nebo dámu, ne?
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.533 seconds
Powered by Kunena Fórum
| + -

Diváci

Klub Supermoto.cz