Jste zde:   Home
cs en de
Vytvořeno 22. srpen 2022 | Aktualizováno 22. srpen 2022 | Napsal Richard Gironi

Ahoj všem,

 

tento web je již jen vzpomínkou a

 

veškeré informace k MM ČR supermoto naleznete na

 

www.supermotocz.cz

 
Vytvořeno 29. květen 2014 | Aktualizováno 30. květen 2014 | Napsal Richard Gironi

Od 1.6.2014 Supermoto.cz klub v AČR již není pověřen výkonem činnosti SMS a nemůže tak vydávat licence. Bohužel do dnešního dne nám nebyl sdělen kontakt na jiný klub, který tak bude činit, obracejte se proto prosím na FMS AČR na telefonu 222 898 238 nebo 222 898 268.

 
Vytvořeno 30. duben 2014 | Aktualizováno 30. duben 2014 | Napsal Richard Gironi

Než se serveru ujme někdo kdo se bude opravdu starat a potáhne ho aktivně dál, tak zatím aspoň výsledky ze závodů v Mýtě, když už jinde nejsou.

Výsledky zde

Ještě připojím pár vět z pohledu diváka.

Přijelo přes 80 jezdců což je úctyhodný počet. Ve třídě S1 se sešlo víc jezdců jak v MS, kde mě pobavila tisková zpráva promotéra o tom, že bude a startu ve Francii pět plných řad. Při pohledu na výsledky jsem si říkal, vždyť jich jede jen 14. Pak jsem teprve pochopil že v MS startují jen po třech v řadě. Jen se divím že mi z MS motokrosu nepřišla tiskovka s názvem máme plný rošt ! Což by mě nepřekvapilo, protože v MS je letos žebřík jen na 30míst. Pro nevědoucí, normální žebřík má 40 startovních míst. No jo no, marketing je marketing. Zpět k domácímu šampionátu. Pěkný počet bylo 10 čtyřkolek. K vidění zde byl po letech Jindra Petlach. A mezi diváky se objevil i Petr Balík junior i senior. Ti prodali po letech svůj závodní stroj a tak se přijeli podívat jak bude konkurenceschopný. V podstatě po letech se v depu objevil zpátky Hardbike racing tým. Mezi týmy má letos také velké zastoupení tým 833 racing, který staví hlavně na Pavlu Kejmarovi a spolu s Jarošem a Tůmou jezdí i v MS a ME. A právě mezi jezdci MS došlo v Mýtě k velkému soupeření, jehož výsledek asi už všichni znáte. V době této události jsem již na okruhu nebyl a tak jsem byl odkázán jen na záběry z TV. Nepřísluší mi hodnotit co a jak se stalo, je pro mě důležité aby tak jak jsem roky říkal na rozpravách všichni odešli ze závodu po svých. A tak Tome doufám, že i Ty odejdeš sice s malým zpožděním, ale nakonec po svých.

Komentovat vlastní výsledky nemá cenu na ty se podívejte. V TV také podle toho co vím poběží speciál o 20minutách délky, který shrne vše lépe nejen slovem ale i obrazem.

 
Vytvořeno 27. duben 2014 | Aktualizováno 27. duben 2014 | Napsal Richard Gironi

Zpráva na Facebooku Tomáše Trávníčka: Dekuju vsem strasne moc ze na me myslite...jelikoz je vas dost co pisi co mi je..zatim mensi otok ktery se snad rychle zpravi ale nohama proste nepohnu :-( jdu nabrat sily.....snad mi ten nahore pomuze :-(

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
| + -

Diváci

Klub Supermoto.cz