Jste zde:   HomeForumSupermoto.czČeské supermotojezdci..
cs en de
Vítejte, kolemjdoucí
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: jezdci..

jezdci.. 19 let 8 měsíců ago #263

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Mám ještě jeden názor, možná než se dokola bavit o trati v Sedlčanech, asi by stálo za to, přemejšlet o tom, jak udělat to, aby na závodech nejezdilo, teda vyjma "hobíků" 10 nebo 12lidí v jedný třídě...aby taky sem tam vyšel nějakej článek o našich závodech, třeba jako když to dělal p. Hošek, no a proto, že tady Aprilii nikdo nejede, tak aby třeba v Mýtě udělali nějakej pořádnej skok....
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

jezdci.. 19 let 8 měsíců ago #265

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
V Mýtě se prý něco chystá.A snad by je prý měl zajímat názor jezdců.Ani se mi to nechce věřit.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

jezdci.. 19 let 8 měsíců ago #266

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
A k tomu skákání.Jestli chceš pořád skákat,proč nejedeš motokros?
Já myslel,že supermoto je hlavně o driftu a to mě na tom fascinuje,to se chci naučit.
Jirka
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

jezdci.. 19 let 8 měsíců ago #267

  • Robin Hošek
  • Robin Hošek's Avatar
VY nevite co rikal longo?Prece skoky nejsou v mode!:)
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

jezdci.. 19 let 8 měsíců ago #268

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Ano, v Mýtě se skutečně něco chystalo. Chystali jsme se prodloužit terén, ale ztroskotalo to na ignoranci a aroganci některých našich činovníků, ačkoliv to bylo jasně dohodnuto a odsouhlaseno.
Velmi se tímto omlouvám Richardovi Gironimu, na jehož hlavu se jistě snesla smršť obvinění a dotazů. Je v tom naprosto nevinně, informaci o prodloužení terénu jsem mu podal já, jakožto osoba pověřená komunikací mezi autoklubem v Mýtě a promotérem.
Bohužel jsem důvěřoval tomu, že když si chlapi dají slovo a na něčem se domluví, že se to také dodrží. Bohužel to tak není, a proto bych se chtěl omluvit jménem všech v Autoklubu Karosa Vysoké Mýto, kterým není lhostejné jestli se u nás bude závodit a budou od nás jezdit spokojení jezdci.
Příště tedy budu možná důvěřovat, ale hlavně prověřovat. Dokud neuvidím nový terén vytýčený a připravený k ježdění, už tuhle informaci ven nevypustím.
Ještě jednou se svým jménem a jménem (alepsoň některých) pořadatelů z Mýta omlouvám.

Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

jezdci.. 19 let 8 měsíců ago #272

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
No Jirko na motokros jsem starej a driftovat neumím...
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

jezdci.. 19 let 8 měsíců ago #273

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
tož zklapni,prde..........
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.
Time to create page: 0.258 seconds
Powered by Kunena Fórum
| + -

Diváci

Klub Supermoto.cz