Jste zde:   HomeForumSupermoto.czSupermoto 2011co to kurva zas je????
cs en de
Vítejte, kolemjdoucí
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: co to kurva zas je????

co to kurva zas je???? 12 let 7 měsíců ago #1766

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Ahoj Richarde,
co je to zase za změnu?
člověk se těší na normální Sosnovou(tu minulou jste pěkně zprasili) a vy nás zase ženete kamsi do prdele do Chebu.Tímto jste mně připravili o poslední možnost se pěkně svézt a totálně jste mi zkurvili náladu.Nemluvě o zkurveně daleké cestě.
Jirka
toť otevřeně můj názor....
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

co to kurva zas je???? 12 let 7 měsíců ago #1767

  • petrpolak
  • petrpolak's Avatar
  • NEPŘÍTOMEN
  • Expert Boarder
  • Příspěvky: 95
  • Karma: 0
Chápu Tvůj názor, ale jediná jiná možnost je závod zrušit. Nejsou ani závodiště, ani termíny.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

co to kurva zas je???? 12 let 7 měsíců ago #1768

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Ne že bych letos nějak moc přispíval, ale na sosnovou jsem se opravdu těšil. Jednak pro moji motorku ideální trať, jednak se mi líbí a jednak vzdálenost do 100km. Nechápu, jak může po dohodnutym termínu autodrom něco měnit. Neumim si představit, že by kvůli supermoto měnil lokalitu superkrosu.. No sme v ČR. Cheb je pro mně 200km vzdálený peklo. Ach jo..
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

co to kurva zas je???? 12 let 7 měsíců ago #1770

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
ME relíkrossu se jede 10 září ...?!?!?!?!? :-))
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

co to kurva zas je???? 12 let 7 měsíců ago #1771

  • petrpolak
  • petrpolak's Avatar
  • NEPŘÍTOMEN
  • Expert Boarder
  • Příspěvky: 95
  • Karma: 0
od kdy je 10. měsíc září ?
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

co to kurva zas je???? 12 let 7 měsíců ago #1775

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Nechápu jak něktěří pořád mají problém, HURÁ do Chebu, to jsem upltatil pořadatele, aby závody byly v Chebu a ne v Sosnové, protože tam je pořádný terén. Ještě tam zajedu naostřit skoky a přidělat trojskok, mějte se Vláďa 70
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

co to kurva zas je???? 12 let 7 měsíců ago #1776

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Kdo maže ten jede v Chebu.Asi nějakej novej silnej team!!!!Jdu asi přihodit.Kolik by stál Vyškov???
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

co to kurva zas je???? 12 let 6 měsíců ago #1780

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Heh, mně divácky první Cheb uniknul (prej si tam Travex s někým vytíral zadnici, jo???), takže já děkuji za změnu kalendáře a v Kartaréně doufám budou na tribuně párky v rohlíku a rum s kolou... A souhlas s Vláďou-70 (to už je Ti tolik?), Mýto a Cheb jsou tratě pro supermoto, zbytek jen rejžuje, místo aby vzal do ruky lopatu KURNÍK ŠOPA.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

co to kurva zas je???? 12 let 6 měsíců ago #1789

  • chicony18
  • chicony18's Avatar
Dovolim si podotknout, ze mi neprijde ani teren v Myte ani v Chebu idealni pro supermoto.. Ja si predstavuji teren pro supermoto takovy, ze se daji zatacky proletet toboganem ve dvou stopach(vnitrek, venek). Skoky v Myte sice jsou, ale zadny zazrak to taky neni. Posledni lopata se jich dotkla, kdyz se stavely. V Chebu je jedna lavice a na konci terenu to "esíčko" mi taky nepříjde zrovna "echt". Podle me, by mel byt teren pro SM svizny. Treba takovy, jaky je ve Vyskove, kde je zase problem s asfaltovou pasazi.... To si clovek nevybere.. :-)
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

co to kurva zas je???? 12 let 6 měsíců ago #1790

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
2 chicony18> Souhlas. Proto si myslím, že by se mělo zatáhnout za nitky a vymyslet takovýhle supermoto terén např. v tom Hradci, kde jsou tomu otevření a teď je ta chvíle, kdy se může vymyslet super trať - provozovatel okruhu je v tomto ohledu velice vstřícný. Do toho se ale musí vložit iniciativa promotérů. Myslím, že pomoci se bránit nikdo nebude.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.544 seconds
Powered by Kunena Fórum
| + -

Diváci

Klub Supermoto.cz