Jste zde:   HomeNovinkyPrvotní info o MS
cs en de
Vytvořeno 27. květen 2013 | Aktualizováno 27. 5. 2013 0:09 | Napsal David Novotný | Zobrazeno: 8273 x
Vytisknout

A je to tu!!! Tředí díl seriálu Mogul supermoto MMČR 2013 je též součástí třetího podniku Mistrovství světa Supermoto 2013MOGULSUPERMOTOWORLDCHAMPIONSHIP- Czech Republic, který se jede konečně po dlouhých sedmi letech v České republice, a to na perfektě připravené trati v areálu Global Assistance Racing Areny Autodrom Sosnová u České Lípy v termínu 21.-23. června.

Sluší se tedy poskytnout našim příznivcům z řad diváků i závodníků několik důležitých informací. Naši závodníci mohou přijet do padocku 21.6. v době od 08.00 do 19.00 hodin. V této době proběhnou také formální a technické přejímky S1+S2 (závod je vypsán pouze pro třídu 1 a kategorii 1 ). Na těchto přejímkách každý závodník obdrží tři pasy, se kterými se lze pohybovat po celém závodišti (dva pit-line na MMČR), a další tři volné vstupenky k stání na celý víkend. Samozřejmě také každý jezdec MMČR dostane jednu vjezdovou kartu pro truck a jednu pro osobní auto na parkoviště „B“ . Mimořádně nebudou akceptovány žádné visačky promotéra na sezonu 2013. Důležité je také zmínit zvýšení startovného a to pouze pro tento podnik na 2100 Kč včetně pojištění. Časový harmonogram pro MMČR bude upřesněň těsně před závodem, neboť jednání s promotérem MS stále probíhají. Můžeme ale slíbit, že finálové jízdy budou v neděli za úžasné divácké atmosféry.

Tímto samozřejmě zveme všechny ty, kterým se disciplína supermoto líbí a nebo jí chtějí lépe poznat, na nevšední sportovní zážitek ve dnech 22.-23.6. do areálu Global Assistance Racing Areny v Sosnové u České Lípy. Důležité informace najdete na www.supermoto-sosnova.cz 

SM inzerce

| + -

Diváci

Klub Supermoto.cz