Jste zde:   HomeForumSupermoto.czČeské supermotoGumy?
cs en de
Vítejte, kolemjdoucí
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: Gumy?

Gumy? 17 let 2 měsíců ago #1375

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Ahoj lidi,nebudu nějak opruzovat nebo tak neco chco se jen na neco zeptat,Prave si vyřizuji licenci nakupuji nejake veci a chci zkusit zavodit Open,Chci se jen zeptat kdo zacinal na co s tak dat pozor nebo nejaky rady a ještě jestli kupujete gumy fungl nove nebo mate nejakej přísun gum nebo tak neco.Jo ještě sem se chtěl zeptat jestli je hodně potřebná Prořezávačka gumy a nahříváky,a jak se jezdi s Dvoutaktem.Diky všem kdo sem pisne alespon nejakou dobrou radu jak začít.Kdyžtak mužete pisnout i na muj mail. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Diky čus a hodně zdaru
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Gumy? 17 let 2 měsíců ago #1376

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
to tady neni nikdo trochu zkusenej kdo by poradil ? kua
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Gumy? 17 let 2 měsíců ago #1377

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Zkušených je tu dost,ale asi se nikomu nechce psát.Když mi zavoláš,povím co vím.Jirka
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Gumy? 17 let 2 měsíců ago #1379

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
tel:602 510 800
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Gumy? 17 let 2 měsíců ago #1380

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Hele staci když jsem jen napišeš jestli nevíš kde kupovat nejak levnějš gumy a jak dlouho asi vydrží co se týče závodů.jestli víš jak se jezdí na 2T. a nějaký postřehy nebo rady,viš co mam na mysli ne. ja když ti zavolam tak mi to určitě vypadne všechno z hlavy,to jsem celej já :) ale moc diky za ochotu,
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Gumy? 17 let 2 měsíců ago #1383

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
no,jestli nemáš na telefon....
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.
Time to create page: 0.567 seconds
Powered by Kunena Fórum
| + -

Diváci

Klub Supermoto.cz