Jste zde:   HomeForumSupermoto.czČeské supermotoSkok-Vysoké Mýto
cs en de
Vítejte, kolemjdoucí
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: Skok-Vysoké Mýto

Skok-Vysoké Mýto 16 let 6 měsíců ago #1437

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Dobrý den všem, jmenuji se Jan Záhorský, Supermoto jezdím někdy od roku 2000. Stavím baraák honím pracovně kariéru ale supermoto mám rád jako sport. Něchci hodnotit názory na skok ve Vysokém Mýtě, jen konstatuji:
V neděli jsem upadl, dnes aktuálně mám: zlomený spinozní výběžek obratle C7 s posunem a susp. zlomeninu horní krycí plotny obratle Th 10, zatím chodím a nebrní mě prsty.
Jen mě mrzí, že když si v sobotu rozbil hubu KUKI, já v něděli, Hošek minulý rok, že to pořád pánmů (Novotný, Gironi a řediteli z Mýta) nedochází. Já nejsem a nikdy nebudu Vorlíček a spol. Baví mě supermoto závodím z lásky k tomu sportu a rvu do něho peníze, které bych mohl vložit do baráku a rodiny. Nestěžuju si, jen mě mrzí, že je všechno obráceně. Po mém pádu příjde doktor a zeptá se " VŠE O.k.??" Vždyť doktor má léčit a předcházet nemocem a né jen konstatovat o.k nebo k.o.
Samozřejmě je to především moje chyba-bezesporu ale proč tomu nahrávat, na co si Ti co skoky stavějí hrajou. Nejsou mezi námi jen Kvácové-Vorlové-Bočkové..... ale taky čudlalové jako já, kteří si chtějí jen zazávodti. Pokum někdo má motárda (cestovního) nemůže jet MITAS, jenže v OPEN se to skoro taky nedá, zkuste o tom podumat. Závody papírovejch motorek s reg. zn. by časem jistě získaly na oblibě?
Ahoj Honza
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Skok-Vysoké Mýto 16 let 6 měsíců ago #1438

  • Vavřa
  • Vavřa's Avatar
Ahoj Honzo.
Jestli dovolíš, rád bych se k tomu vyjádřil a napíši tady můj názor který tvrdím už od začatku co ten skok tam je.
Je naprosto jasné že je postavený přinejmenším nešťastně. Máš svatou pravdu v tom , že kluci kteří jezdí hobíky určitě nemají tolik zkušeností a podle mě je zbytečné aby se pro ně dělaly takové skoky. Na druhou stranu třeba já jsem konečně rád že se někde udělal terén který aspoň trochu připomíná něco na co se musíš soustředit a není to jen povinný doplněk supermota jen aby se neřeklo.
Proto si myslím že by to prestigi mohli bez problémů nechat a vám by to měli vypustit. Místa je tam dost a přehradit to páskou mezi jízdama je pro jednoho pořadatele práce na jednu minutu.
Neříkám že jsem nějaký myslitel ale tohle je podle mě to nejjednodušší a nejnormálnější řešení, ale budeš se divit, několikrát jsem to nadnesl ať už to bylo před klukama z ooooopenu a nebo před pořadateli a snad myslím kromě kluků z teamu Láďi Potužáka se všichni tvářili něco jako že jsem kokot a co se do toho vůbec seru. Takže se do toho neseru a je mi pokaždé jen úzko když vidím jak tam v hobíkách někoho zvedají nebo křísí. A modlím se aby si povolaní lidé kteří o tom rozhodují nevytáhli tu hlavu z prdele až se tam stane něco horšího.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Skok-Vysoké Mýto 16 let 6 měsíců ago #1439

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Ahoj kluci, tak já tady taky napísu pár postrehu z Mýta...
Na jare jsem se nejdrív priposral tady na fóru, když jsem cetl, co o skoku písí nejen jezdci z kategorie OPEN, ale také hodne kluku z PRESTIGE... Kdyz jsem pak vse videl na vlastní oci, a mel jsem svuj první závod sezony (po 5-ti leté pauze) jet s takovým terénem, který tam vymysleli, bylo mi úzko.
Ac jsem se vsemozne hecoval, kazdej dalsí pád nekterého z kolegu v OPEN me zase vrátil zpátky na zem, a já celej dubnovej víkend ten dvoják jen prejízdel, a v duchu si opakoval - hlavne prijet v nedeli vecer domu zdravej... Na první závod jsem i tak byl spokojenej, a mel jsem respekt ze vsech tech, kterí měli tu odvahu, a dvoják si dávali s prstem v prdeli.
Celou sezonu jsem pak (tak nejak) dojezdil bez sobotních tréninků, i bez jakýhokoliv trénování kdekoli jinde mezi závody (kategorii OPEN proste beru jako predeslou HOBBY...), ale uz od letní prestávky se mi zdálo o tom pitomym dvojáku.
Do Mýta jsme pak s Pavlem Kajgrem dorazili v sobotu pred obedem s tím, ze si SÁM PRO SEBE dokázu, ze ten dvojak proste skocim. Jezdili jsme celý odpoledne, a polovinu trénovacího casu jsem strávil vedle dvojáku s ostatníma klukama z OPEN jako "cumil". Kdyz jsem videl, ze to nekomu fakt jde lehce, a nekdo ma kazdy kolo problemy, rekl jsem si ze to zkusim.
Poprve jsem uz pri odlepeni zadniho kola od zeme vedel, ze jsem pomalej. Dal jsem si o hrazdu, precetl tabulku s cislem vzhuru nohama, a následující lavici jsem zas pro zmenu skocil az na rovinu. Super. Vynechal jsem asfalt, a dal dvoják znovu. Opet krize, ale opet jsem to ustál. Na potretí jsem ho dal uz na 100%, a byl jsme spokojenej.
Hned v dalsím kole jsem tam ale dojel Kukiho, kterýho uz krisil Pavel Kajgr, a zas jsem si rekl, jestli to máme zapotrebi...
V nedeli ani nevim, ze tam nekdo upadl - prvni jizdu jsem dojel jen do prvni zatacky, kde mi kluci nedobrovolne zavreli predni kolo, tak jsem mel co delat, abych do startu druhy jizdy vse opravil. Ale ve druhy jizde jsem byl snad posledni, kdo dvojak jeste skakal, a dojel jsem 12.
Takze vysledek? Dvojak skocit jde (to vime vsichni), ale kdyby ten dopad byl malinko oblejsiho tvaru, byl by ten teren perfektni, a mohli by si z něj vzit ponauceni treba i panove z Cesky Lipy, kde teren vlastne ani neni.
HOWG
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Skok-Vysoké Mýto 16 let 6 měsíců ago #1446

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Ahoj všem, samozřejmě, že skok jde skočit. Já jsem ho přd tím netrénoval. Přijel na závody v neděli, dvě kola skákal ty dva zbylé a řekl si, že do třetího kola skočím oba. Jenže jsem jel zatáčku na krátko a jestě jsem měl mít nižší kvalt, rozjet to na tobogánu a jen motorku nechat letět. Bohužel se stalo, byl jsem krátkej a vahadlem a zadním kolem štrejchl o skok. To bylo ve Warm Upu. Objezdíl ještě kvalifikacvi i závody ale spíš obkroužil. Taky jsem nečekal, že si zlomím dva obratle. Ted když to snad nebude mít tak vážné zdravotní dopady jsem v poho. Kdybych ale neviděl a necítil ruce (což jsou průvodní znaky 7 krčního obratle C7) asi bych takovej machr nebyl. Mě to jen příjde zbytečný vytvářet podmínky jak odradit ty obyčejný čudlaly. Myslím, že jestli se příští rok náhodou svezu Mýto to asi už nebude. To je samozřejmě jen sled okolností, tak jak to teď vidím já. Jinak skákat se dá, kdybych ho v sobotu natrénoval určitě se to dá. Já měl bohužel hned na poprvé pech. Když ale ležíte s límcem na krku a vedle vás leží motorkář se zborceným krčním obratlem C5, který už jen mrká, není to dobrý pocit. V tomhle úhlu pohledu to pro čudlaly mělo být udělaný jako obyč lavice zavést mezeru mezi hrby s mírnějším doskoem a bylo by po nářku, hádání se a bolesti. Nic víc, nic míň. Mějte se fajn. Ahoj Honza
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Skok-Vysoké Mýto 16 let 5 měsíců ago #1447

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
přesně přesně, celej rok jen hádání a bolesti proč?? Myslím že uplně zbytečně, protože jinak celá se podařila myslím suprově. Takže doufám že to zahrnou a příští rok nebude žádnej problém a všichni se budou těšit na krásnej terén v VM a né na blbej zabijáckej dvoják.

Sportu zdar HOnza
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Skok-Vysoké Mýto 16 let 5 měsíců ago #1448

  • Vavřa
  • Vavřa's Avatar
Honzo až budeš chtít zase něco napsat, tak rovnou napiš ať se to zahrne a neptej se tady na názory druhých lidí, když ani pak nejsi schopný napsat proč se to má zahrnout a díváš se na to jen ze svého pohledu.
Pro Honzu Vodochodského - ďáble jedeš naprosto super a pokud míříš ven jakože by jsi měl, tak si myslím že právě nad takovými skoky by jsi neměl ani přemýšlet. Co jsem viděl teď v dunajké tak jsi hodně porychlil i v terénu ( o asfaltu se nebudu ani vyjadřovat ) takže nevidím důvod proč by ti to mělo dělat problémy. Třeba se stane že někde venku bude něco podobného a tam to nikdo předělávat nebude. Ale je to tvůj názor a já ti ho samozřejmě neberu.Měj se.

Co se týká skoku tak to bylo naposled co jsem se k tomu vyjádřil protože si stejně tady každý bude psát to svoje. Když tady někdo napíše že je to lehký skok a že to mají jezdit i hobíci, tak je to kokot. Když tady někdo napíše že je to nebezpečný skok pro hobíky a že by ho měli objíždět, tak je to taky kokot protože se prej má zasypat. Takže si dělejte co chcete třeba ho zrušte úplně :-))))
hezkou zimu přeji všem
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Skok-Vysoké Mýto 16 let 5 měsíců ago #1449

  • Vavřa
  • Vavřa's Avatar
Honzo až budeš chtít zase něco napsat, tak rovnou napiš ať se to zahrne a neptej se tady na názory druhých lidí, když ani pak nejsi schopný napsat proč se to má zahrnout a díváš se na to jen ze svého pohledu.
Pro Honzu Vodochodského - ďáble jedeš naprosto super a pokud míříš ven jakože by jsi měl, tak si myslím že právě nad takovými skoky by jsi neměl ani přemýšlet. Co jsem viděl teď v dunajké tak jsi hodně porychlil i v terénu ( o asfaltu se nebudu ani vyjadřovat ) takže nevidím důvod proč by ti to mělo dělat problémy. Třeba se stane že někde venku bude něco podobného a tam to nikdo předělávat nebude. Ale je to tvůj názor a já ti ho samozřejmě neberu.Měj se.

Co se týká skoku tak to bylo naposled co jsem se k tomu vyjádřil protože si stejně tady každý bude psát to svoje. Když tady někdo napíše že je to lehký skok a že to mají jezdit i hobíci, tak je to kokot. Když tady někdo napíše že je to nebezpečný skok pro hobíky a že by ho měli objíždět, tak je to taky kokot protože se prej má zasypat. Takže si dělejte co chcete třeba ho zrušte úplně :-))))
hezkou zimu přeji všem
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Skok-Vysoké Mýto 16 let 5 měsíců ago #1450

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Radime tady vůbec nejde o to jak jedu. a PROČ to zahrnout? Myslím že nejmíň 99% úrazů za dnešní rok bylo jen na tom skoku, tak asi není vše v pořádku..Takže myslím, že ten skok se místo PROGRESSU na trati stal akorád lamačem kostí a ničením materiálu. A uplně zbytečně, u nás je myslím potřeba jezdce nalákat a né je odpudit nebezpečným skokem o kterém se celý rok mluvilo.

HOnza
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Skok-Vysoké Mýto 16 let 5 měsíců ago #1451

  • Vavřa
  • Vavřa's Avatar
To mas samozrejme svatou pravdu, ale co se tyka prestige tak az asi na dva nebo tri kluky jsem se nesetkal s tim ze by to nekomu vadilo. Co vim tak to skakali uplne vsichni,bez nejakych vetsich problemu. A hlavne si myslim ze na tom skoku neni spatne to ze je to dvojak ale co dela nejvetsi problemy tak je to prikry dopad, takze kdyz se to zahrne a dopad zustane stejny, bude to zhruba to same. Vice mene je mi to uplne jedno co se s tim stane protoze jak jsem napsal, v prestigi to skakali vsichni takze to nikoho nezpomalilo a nerozhodovalo se tam. spis me stve ten pristup hobiku, ze se jim nelibi nic. nechapu proc by to nemohli v pripade ze by to tak zustalo objizdet, a vsichni rvou at se to zasype.Nevim, jestli je to treba tim ze by se za startovne citili ochuzeni o prejizdeni jedne prekazky nebo co. Fakt to nechapu.
napis mi tve icq prosim, nekde jsem ho ztratil :-)))
mej se. cus
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Skok-Vysoké Mýto 16 let 5 měsíců ago #1452

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
icq 296423379
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.263 seconds
Powered by Kunena Fórum
| + -

Diváci

Klub Supermoto.cz