Jste zde:   HomeForumSupermoto.czČeské supermotoAnkety
cs en de
Vítejte, kolemjdoucí
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: Ankety

Ankety 19 let 5 měsíců ago #360

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Ahoj Richarde,

rád bych vyjádřil svoje obavy o objektivnosti anket,které nám připravuješ.

Tak např.závod v Praze:jsou to hlasy jezdců či diváků?Dle počtu hlasujících určitě obojí.Je přece jasné,že většina jezdců si to nenechá ujít.
Ale nějaký divák např. z Moravy se na to s velkou pravděpodobností vykašle.Takže se obávám,že uvedená procenta a počty hlasujících jsou pouze čísla,která jsou ůplně k ničemu.

A předešlé hlasování o snížení startovného a price-money?
Tam by asi měli určitě hlasovat jezdci.Ale ty počty hlasujících mi nějak nesedí.Tolik jezdců v SM jsem v životě neviděl.A taky nevěřím tomu,že cca polovina jezdců nesouhlasí se snížením startovného a odměn.
Obávám se,že nejvíce hlasů posílají organizátoři a činovníci.

No a poslední anketa?
Volba "BLÁZNÍTE"- vysvětluji si ji jako-blázníte?samozřejmě že jsem pro snížení startovného,zrušení parkovného a budiž tedy zrušení odměn.
Myslím,že toto je logický názor naprosté vetšiny,která se neumísťuje na placených místech.


Richarde promiň,neber si to osobně,ale mám dojem,že nás tady někdo krmí pěknýma pičovinama.(omlouvám se za to slovo,ale připadá mi nejvýstižnější)


Nebo je to jen můj názor?
Vyjádřete se i jiní!

Jiří Blaha
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Ankety 19 let 5 měsíců ago #361

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Ahoj Jirko,

v něčem s Tebou souhlasím v něčem ne, ale je to tak, že neńí šance zabránit divákovi aby hlasoval a tak objektivnost všech průzkumů vždy lehce pokulhává. Poslední dobou se spíš snažím anketou "vyprovokovat" dizkusi v konferenci na dané téma. Pravděpodobně do sezóny ankety zruším.

Richard
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.
Time to create page: 0.389 seconds
Powered by Kunena Fórum
| + -

Diváci

Klub Supermoto.cz