Jste zde:   HomeForumSupermoto.czČeské supermotoŠkolení
cs en de
Vítejte, kolemjdoucí
Username: Password: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: Školení

Školení 18 let 1 měsíc ago #562

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Dobrý den,je to školení povinné?
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Školení 18 let 1 měsíc ago #563

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Ahoj Robine,

ucast jezdcu na skoleni upravuji narodni sportovni rady a je povinne. Nicmene omluva je mozna.

Richard Gironi
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Školení 18 let 1 měsíc ago #564

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Dobrý večer, je možné odevzdat žádost o licenci přímo na školení?

Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Školení 18 let 1 měsíc ago #565

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Zdravím,

je to možné, ale není pak zaručeno, že budete mít licenci včas na první závody.

Richard Gironi
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Školení 18 let 1 měsíc ago #566

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Nepřipadá Vám trochu nespravedlivé a NEFÉR vůči jezdcům z Moravy, že se školení kona v severozapadních čechách v Sosnové??? Nemohli by se napříště konat podobné akce trochu více vestředu.... třeba v Mýtě......?????!!
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Školení 18 let 1 měsíc ago #567

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Jak znám jak to chodí v Mýtě a v Sosnové, tak si myslím že je to proto, že v Mýtě by to nikdo nezaplatil. A určitě je lepší si zatrénovat na trati s dobrým terénem, než tam kde je terén jen výsměch a vlastně nemá s terénem nic společného a navíc v Mýtě na 100% by se terén ani nejezdil. ( jen doufám že jsem to nezakřikl v Sosnové :-))) )

Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Školení 18 let 1 měsíc ago #568

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Navrhuju změnu názvu českého mistráku!! Když už se vyškrtli závody v Brně a v Ostravě a tím pádem se nejede na Moravě, která je součástí České Republiky tak by se to mělo jmenovat MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČECH......!!!
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Školení 18 let 1 měsíc ago #569

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
*vyškrtly
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Školení 18 let 1 měsíc ago #570

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Aleši, nebudu tady nikoho obhajovat, taky bych moc rád aby se jezdilo třeba v Brně na automodromu, nebo třeba u nás za barákem, ale díky bohu že se Ostrava a Brno nepojedou. Podle mě to nebylo dobré. a myslím že každý sport by měl mít svoji hrdost a určitou úroveň. Myslím si , že supermoto u nás patří na okruhy, v Německu na letiště a na okruhy kromě pár vyjímek a třeba ve Švýcarsku do měst a parků.Je to myslím to samé jako kdyby bylo ( díky bohu, že není ) málo motokrosových tratí a závody se nouzově dělaly na poli. Takže já raději pojedu na jednu super a dvě dobré tratě, než se ocasit na uhlí nebo mezi žulovýma kostkama.
Nejsem žádný odborník na supermoto takže to je jen můj názor a nikomu ho nenutím.
Ahojte fšeci :-)
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Školení 18 let 1 měsíc ago #571

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Zdravím" Šroubka juniora" a samozřejmě také Radima, a co Sedlčany? Ten výjezd z motorkrosu v tom labyrintu pod úrovní země sice nebyl nic moc, ale byla to změna?
Jinak Aleši, pokud by jsi v tom tvém textu doplnil písmena "j " a " t" na ( když už jste vyškrtli) bylo by to z pohledu pravipisu správně a to jsi jistě původně chtěl, takže ti pro tentokrát píšu chvalitebně a protože pokud si žák sám najde chybu, chyba se vlastně nestala tak nakonec přehodnocuji na výborně. Ještě že na té vysoké pravopis není že? :-) Ahoj Honza
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.202 seconds
Powered by Kunena Fórum
| + -

Diváci

Klub Supermoto.cz