Jste zde:   HomeForumSupermoto.czSupermoto 2011Nový okruh v ČR ? ? ? CZECHRING (8.9.2011)
cs en de
Vítejte, kolemjdoucí
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: Nový okruh v ČR ? ? ? CZECHRING (8.9.2011)

Nový okruh v ČR ? ? ? CZECHRING (8.9.2011) 12 let 6 měsíců ago #1781

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Nevím jestli to víte, nebo jestli je to nějaká kachna. Každopádně kdyby se do toho někdo od supermota vložil už teď, spolu s některým ze zástupců jezdců - mohla by uprostřed republiky vzniknout celkem zajímavá trať, ne?
Mám na mysli úpravy terénu tak, aby to nebylo pro smích, ale aby se na TO z tribuny koukalo s otevřenou hubou a jezdci se na TO těšili...

Mrkněte na odkaz: www.autoweb.cz/czechring-novy-okruh-v-hradci-kralove/

Zkrachovalej #81 :-)
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Nový okruh v ČR ? ? ? CZECHRING (8.9.2011) 12 let 6 měsíců ago #1782

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Dobrý den,
s motocykly počítáme, ale trať zatím není optimálně zabezpečena z hlediska bezpečnosti jezdců. Prozatím tedy je možné si ji pronajímat, ale ne pro jednotlivé jízdy, ale přes promotéra nebo zodpovědnou osobu. Homologaci tratě pro různé disciplíny se nebráníme, ale uvítáme zájem promotéra seriálu nebo jednotlivého závodu v kalendáři a autoklubu ČR...
Terénní pasáž není vůbec žádný problém.
S pozdravem
Karel Pohner
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Nový okruh v ČR ? ? ? CZECHRING (8.9.2011) 12 let 6 měsíců ago #1783

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Nový okruh v ČR ? ? ? CZECHRING (8.9.2011) 12 let 6 měsíců ago #1784

  • petrpolak
  • petrpolak's Avatar
  • NEPŘÍTOMEN
  • Expert Boarder
  • Příspěvky: 95
  • Karma: 0
Zdar, hele Hawku ty víš víc než já, když už teď tvrdíš, že se tam příští rok pojede a já o tom okruhu vůbec nic nevím. Takže nejdřív se tam musíme zajet podívat, ono totiž třeba podle mapky se to křížení musí jet a podle fotek je tak úzký, že se na něj nevejdem. Pak je nutný dohodnout podmínky s majiteli a pak se teprve dá uvažovat o tom, že tam pojedem závody. Tedy ne že bych nebyl rád za okruh, kterej budu mít hodinku po dálnici, ale zase klídek, udělat někde mistrák není jen tak hurá zítra jedem.
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Nový okruh v ČR ? ? ? CZECHRING (8.9.2011) 12 let 6 měsíců ago #1786

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
No sám tu možnost připouštíš. Však jsem nenapsal, že se tam pojede, ale že je to klidně možné. Vím a chápu, že tohle je běh na delší trať a ten okruh není úplně ideální, ale je to další možnost a co si budeme povídat, pokud by se tam vytvořila nějaká jednotná zajímavá SM trať, tak je to v naprosto ideální lokalitě.

Mimochodem křížení vidím jako dominantní problém, protože tam by mohli být hrozný crashe, ale zároveň by to mohl být tahák jako hovado. Podle mě i křížení lze vypustit, když někde v terénu přejedeš ten asfalt :-).

Iniciativa je na vás, já budu držet palce a když bude potřeba, rád pomůžu :-)
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.
Time to create page: 0.379 seconds
Powered by Kunena Fórum
| + -

Diváci

Klub Supermoto.cz