Jste zde:   HomeForumSupermoto.czSupermoto 2011Poděkování a můj názor na české SM
cs en de
Vítejte, kolemjdoucí
Username: Password: Pamatovat si mne

TÉMA: Poděkování a můj názor na české SM

Poděkování a můj názor na české SM 12 let 6 měsíců ago #1797

  • Anonymous
  • Anonymous's Avatar
Po několikaleté spolupráci s HARDBIKE RACING, jsem se rozhodl tým opustit. Tímto chci ještě jednou oficiálně poděkovat všem členům týmu, hlavně pak Jirkovi Blahovi za podporu a zázemí v dobré partě lidí. TAKŽE DÍKY!!! Co dál?! Sezona 2012 je pro mě zatím otevřená. Jezdit český mistrák bez atmosféry a diváků, cestovat stovky km. za super závodama do zahraničí, nebo se vrhnout do jiné disciplíny? Jak jsem slyšel, toto dilema řeší více jezdců supermota. Určitě nejdostupnější pro všechny, kteří si chtějí zazávodit je český mistrák, ale... Málo závodů, žádná propagace, komentátor, vyplnění přestávek (streetfighter)atd. Tímto samozřejmě bez zájmu diváků. Můžeme my něco změnit, a jak? Nebo to většině jezdců opravdu vyhovuje?! Sportu zdar


Janoušek 51
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.

Poděkování a můj názor na české SM 12 let 5 měsíců ago #1798

  • chicony18
  • chicony18's Avatar
Nemůžu si odpustit jeden příspěvek, který se asi hodí k některým slovům, co napsal Vítek...
2.10. jsme byli s Terkou v Litovli mrknout na Superkros... Ja jsem si říkal, bude tam pár lidí, kteří budou chtít mrknout na hezký skoky.. Prostě jsem tam šel s klasickým pocitem = motoristický sport - žádná divácka kulisa....
OPAK BYL PRAVDOU!!!!
Už při příjezdu kolona aut! Připadal jsem si, jako bych šel na koncert nějaké skupiny!
Můj odhad je, že tam bylo tak 2tis. lidí! Za parkovné na hlíněném poli se platilo 30,- Kč/auto, a vstup 100,/kč/osoba... Platili všichni, nikdo ani necekl.
A co bylo ještě zajimavější, nebyli tam jenom mladí lídé, ale nespočetkrát jsem potkal babičku s dědečkem kteří se prostě přišli mrknout "jak se to děla"... KRÁSA! Na tohle jde říct jediné - JDE TO!! Plakáty na všech benzinkách v okolí, na Facebooku jsem několikrát odklikával reklamní propagaci, v rádiu byla další reklama.. No prostě masáž ze všech stran..
Fakt jsem byl smutnej při pomyšlení na Český Mistrák a na 8 diváků sedících v Sosnové na tribuně...
Administrátor zakázal přístup veřejnosti.
Time to create page: 0.253 seconds
Powered by Kunena Fórum
| + -

Diváci

Klub Supermoto.cz