Jste zde:   HomeNovinkySMoN 2012
cs en de
Vytvořeno 8. říjen 2012 | Aktualizováno 8. 10. 2012 13:51 | Napsal Richard Gironi | Zobrazeno: 5433 x
Vytisknout

tak je to tady... po roce naši borci opět závodí o titul mistrů světa národů družstev tentokrát v portugalském Portimao. Letos je složení českého týmu opravdu skvostné a tak všichni tajně doufáme, že si odvezeme domů super výsledek. Národní tým ve složení Tomáš Trávníček, Pavel Kejmar a Petr Vorlíček je opravdu ve formě. Trávníček svůj dnešní kvalifikační závod zvládl na výbornou a dojel ve svém závodě 3. Jeho výkon zarazil celý svět, neboť jeho "profily" v cílové zatáčce nechápali ani ostřílení mistři světa. Po Trávníčkovi nastoupil do svého kvalifikačního závodu Pavel Kejmar a ani on nenechal nikoho na pochybách, že jedeme do Portugalska pro pěkný výsledek. Po perfektním startu vyhrál bez problémů svůj závod a tak připsal minimum tj. 1 bod. Třetí a poslední kvalifikační závod jel dnes již matador českého supermota a čerstvý mistr Evropy Petr Vorlíček. I on dnes ukázal celému světu, že patří do absolutní světové špičky, závod vyhrál a opět připsal jenom jeden bod. Jak krásně se to píše! Po škrtnutí tří bodů Trávníčka Česká republika nasbírala dva body ( ano dva body! ) a jelikož to méně nejde, tak jsme dnešní kvalifikaci vyhráli. Všichni tři borci zkrátka jedou absolutní světovou špičku a moc jim přeji, aby jim zítra přálo i to sportovní štěstíčko. Pódium by bylo pro české supermoto velkým úspěchem.